5 sierpnia 2022

Inicjatywa Biznesowa

Wejdź w świat biznesu

System Blazepod dla fitnessu – jak działa?

Treningi fitness zazwyczaj odbywają się przy dźwiękach muzyki. Nie ma w tym oczywiście nic złego, jednak co gdyby istniała możliwość skorzystania z rozwiązania, dzięki któremu ćwiczenia staną się jeszcze bardziej efektywne?
Blazepod – czyli co?Tak zwane pody to niewielkie, nowoczesne urządzenia o okrągłym kształcie, które pod wpływem nacisku zmieniają kolor. Taka forma działania sprawia, że układ kognitywny również jest pobudzamy i podświadomie zaczynamy działać szybciej, by do zmian kolorów dochodziło jak najczęściej.

Urządzenie jest wykonane z bardzo trwałych materiałów, odpornych na naciski – dzięki czemu nie trzeba obawiać się, że uszkodzimy je w trakcie ćwiczeń. Można w pełni skupić się na działaniu, zamiast martwić ewentualnymi zniszczeniami. Dzięki temu, ćwiczenia się w pełni efektywne, a po zakończonych zajęciach fitness – możemy chwalić się świetnymi wynikami.

Jak działa urządzenie?

Zasada działania jest bardzo prosta. Po pierwsze – widząc efekty naszej pracy (w postaci zmiany kolorów) – bardziej przykładamy się do treningów. Po drugie – jako że znamy dokładnie swoje wyniki, nie możemy się obijać. Kiedy szybkość i dokładność powtórzeń nie była mierzalna – trening przebiegał tak, jak chcieliśmy – czyli niekoniecznie efektywnie. Dzięki temu, że Blazepod dokładnie określa czas między kolejnymi dotknięciami urządzenia – może wskazać, czy w ramach treningów występuje progres czy może stagnacja.

System wsparcia treningów fitness pozwala na stworzenie niezwykłych warunków do ćwiczeń dla każdego. Sterowana za pomocą smartfona aplikacja może być użytkowana na przykład przez osobę prowadzącą zajęcia i może połączyć się nawet z dwudziestoma podami. Dzięki temu można motywować trenujące osoby, a także tworzyć grupy na wyrównanym poziomie dzięki wiedzy zdobytej z aplikacją Blazepod.

Bez względu na to, w jaki sposób zastosujecie urządzenie i stworzoną dla niego aplikację na smartfony – jedno jest pewne: treningi fitness wkroczą dzięki temu urządzeniu na zupełnie nowy poziom.