5 sierpnia 2022

Inicjatywa Biznesowa

Wejdź w świat biznesu

Windery nowoczesną formą reklamy

Nie od dziś wiadomo, że reklama jest dźwignią handlu. W dzisiejszych czasach istnieje mnóstwo sposobów, w jaki można promować swoje produkty i usługi. Czy lepiej wybrać reklamę tradycyjną, czy zainwestować w promocję w internecie? Czy tradycyjna reklama wciąż jest bardzo popularnym i skutecznym sposobem promowania się? Jaką przewagę nad banerami czy billboardami mają flagi windery?

Reklama tradycyjna

Choć współcześnie wydaje się nam, że reklamy online mogą wypierać te tradycyjne, to wcale tak nie jest. Tradycyjne sposoby promowania się wciąż cieszą się dużą popularnością i skutecznością w nabywaniu nowych klientów. Promocję firmy warto prowadzić na wielu płaszczyznach, aby dotrzeć do jak największej liczby odbiorców. Klasyczna reklama obejmuje reklamę zewnętrzną w postaci banerów i billboardów reklamowych, ulotki oraz drobne gadżety reklamowe. Ulotki z logo firmy i wyszczególnioną ofertą w estetycznej oprawie graficznej sprawdzają się znakomicie i nie nadwyrężają budżetu firmy. Jeszcze lepsze są gadżety reklamowe, ponieważ błyskawicznie kreują pozytywne skojarzenie z daną firmą. Powinny być one praktyczne i dobrej jakości. Banery są dobrze widoczne z dużej odległości, z dróg i chodników, więc tym samym zwiększają zasięg reklamy. Tradycyjną, a zarazem nowoczesną formą reklamy są windery, czyli flagi reklamowe wraz z rusztowaniem. Cieszą się one coraz większą popularnością ze względu na swoje uniwersalne zastosowanie.

Systemy flagowe – nowoczesna i skuteczna forma reklamy

Banery są bez wątpienia bardzo skuteczną formą reklamy. Niestety nie można ich przenieść. Z czasem mogą stać się mniej widoczne, zostać przysłonięte przez rozrastającą się roślinność i nowe budynki. Również miejsca, w których stoją mogą stać się z czasem mniej uczęszczane przez ludzi. Są też bardzo drogą formą reklamy. Zaletą winderów jest ich niższa cena i możliwość przenoszenia. Są bardzo dobrze widoczne, przyciągają wzrok klientów tak samo jak banery czy billboardy. Są lekkie, trwałe. Mogą mieć przeróżne rozmiary i kształty, co daje wiele ciekawych możliwości na zagospodarowanie przestrzeni reklamowej. Niebywałą zaletą systemów flagowych jest ich uniwersalność – świetnie sprawdzą się stacjonarnie w siedzibie firmy, w której mogą być umieszczone zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz. Ponadto możliwość ich łatwego przenoszenia i transportu sprawia, że świetnie spisują się jako element reklamowy podczas wszelkich eventów, takich jak targi branżowe, imprezy sportowe, imprezy na plażach i tym podobne. Bez wątpienia warto zainwestować w tą formę reklamy.